1 Mayıs 2016 Pazar 01:30
Köşe Yazarımız Olmak İster misiniz? Başvurmak için tıklayın.

İtfaiye Vinci Bozuldu, Mahalleli Tepki Gösterdi

Haber: İtfaiye Vinci Bozuldu, Mahalleli Tepki Gösterdi
18 Ağustos 2013 Pazar - 16:39 CHA [4953374]

Ankara Keçiören'de çıkan yangına müdahale eden itfaiyenin vinci bozulunca, yangına ilk müdahaleyi park ve bahçe sulama aracı yaptı.Vincin bozulması sebebiyle vatandaşlarla itfaiye ekipleri arasında tartışma yaşandı.

Atapark Mahallesi Engeller Sokak'ta bir apartmanda çocukların çıkardığı iddia edilen yangın diğer katlara da yayıldı. Apartmanın giriş yönünden yangına müdahale için gelen Ankara Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi'ne ait vinç aracı çalışmadı. Vince bağlı hortumlardaki su, çalıştırılamayan süre içerisinde boş yere aktı. Vincin yangına müdahale için çalıştırımaması üzerine olay yerine başka bir vinç aracı getirildi. Yangına bu esnada bölgede park ve bahçe sulamak için bulunan Keçiören Belediyesi'ne ait su tankeri ile müdahale edildi.

Çevredeki bazı vatandaşlar, vinci çalıştıramadıkları için yangını söndürmekte geciken itfaiye erleri ile tartıştı. Bir vatandaş, itfaiyenin olay yerine 20 dakika geç kaldığını öne sürdü. Uzun uğraşlar sonunda yangın daha fazla yayılmadan kontrol altına alınabildi.

İlgili Yorumlar
Daha önce yorum yapılmamış.
Yorumunuzu Yazın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde KeciorenHaber.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır.
Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Say